Opel Combo
1.5D 130 PK AUT. L2H1 INNOVATION+ PAKKET | NAVIGATIE | LMV | SIDEBARS | CAMERA | CARPLAY
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Combo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5D 130 PK AUT. L2H1 INNOVATION+ PAKKET | NAVIGATIE | LMV | SIDEBARS | CAMERA | CARPLAY |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 januari 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 197.687 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHZ-11-X |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 965 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 298 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.370 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaal-/micakleur
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- parkeersensor achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Overig
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor voor
- achteruitrijcamera
- dodehoek detectie
- Innovation+ pakket
- start/stop systeem